Karasuda Yazlık Kışlık Satılık Ev Fiyatları


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel
Açık söylemek gerekir ise, artık eskisi gibi 50 bin veya 70 bin TL gibi fiyatlarla Karasu’ da en azından iyi bir daire almanız söz konusu bile değil. Karasuda Yazlık Fiyatları gerek aşırı talepten dolayı, gerekse artık inşaat veya konut projesi yapabilecek alan kalmamasından dolayı yükselmiş ve yükselmeyede devam etmektedir.Genel yapısı itibarı ile, Karasu otoyolun üst kısmı olarak bilinen çarşı merkezi ve alt kısmı olarak bilinen plaj kesiminden oluşmaktadır. Üst kesimde yani otoyolun çarşı kısmında zaten proje yapılacak alan kalmadı sayılır. Bu nedenle yeni proje yapmak veya alan bulmak imkansız gibi.Otoyolun alt kısmı olarak bildiğimiz plaj mevkii ise, nispeten daha proje yapılabilir olsa bile, buradada denize yakın alan veya denize sıfır diyebileceğimiz proje alanı kalmadı sayılır. Bununla beraber alternatif proje alanlarıda gerek Karasu yeni mahalle gerekse Kocaali tarafında bulunmaktadır.

Karasuda Yazlık Fiyatları

Eğer şu anda Karasu’ da bir yazlık daire veya yazlık kışlık bir daire almak istiyorsanız, 01.11.2018 tarihi itibarı ile, 1+1 daire için 150-155 bin tl gibi bir meblağ, 2+1 için 160-165 bin gibi minimum rakkamlarla daire alabilirsiniz.Yani fiyatlar bu rakkamlardan başlar. Bunların haricinde 3+1 gibi bir daire düşünüyorsanız en azından 210,000 TL gibi bir miktarı gözden çıkarmanız gerekecektir.Bu rakkamlar artmaya ve ev alırsanız eviniz değer kazanmaya elbette devam edecektir, bunun nedeni sürekli yatırım alan ve göç alan bir yer olması itibarı ile Karasu daha altın günlerini yaşamaya başlamamasıdır. Ne zaman ki 3. köprüden gelen kuzey Anadolu bağlantı yolu işlek bir hale gelir o zaman değer olarak bir ev alanlar karlı olacak.Kuzey Anadolu yolu haricinde, şu anda işlek olan, yani çalışan yük limanımız faaliyetini tam kapasiteye çıkardığı ve ayrıca İDO ilede Yenikapı ve Kartal gibi bölgelerden feribot seferleri başladığı zaman bu gün daire alan insanlar o gün ne kadar doğru bir yatırım yaptıklarını anlayacaklar.Bizler elbette bir yatırım danışmanı mahiyetinde bunları müşterilerimize söylemek durumundayız. ne kadar bir inşaat firması bile olsak, bu tarzda gelişmeleri ve güzellikleride müşterilerimize bildirmek gerektiğini düşünüyoruz.Karasu ekşioğlu inşaat olarak halkımızın yanında olduk, ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz.Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti ve hayalinizdeki yaşam alanlarını yapmanın gayreti ile çalışıyoruz.Bizler bu güne kadar 17.000 den fazla konutu müşterilerimize teslim etmenin haklı gururunu yaşarken, bundan sonrada teslim edeceğimiz, ve Ekşioğlu adına yakışır projeler ile karşınıza çıkacağımızın güvencesini sizlere veriyoruz.Hafta sonu turlarımıza katılmak ve kayıt yaptırmak için mutlaka bizi arayın ve hem güzel bir Karasu havası alın, hemde yeni evinizin yerini ve yeni yaşam alanınızı görmenin keyfini çıkarın. Hem Yenimahalle, Hem Kocaali veya diğer bölgeleri tanıyın, görün değerlendirin ve yazlık dairenizi hemen alın.

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat