Karasu Sitede Satılık Yazlık


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Karasu Ekşioğlu inşaat olarak, bölgemizde bir çok yazlık site inşaa etmiş durumdayız. Bu nedenle Karasu Sitede Satılık Daire arayışı olan müşterilerimiz için birbirinden farklı lokasyonlarda ve zevklerde hazırlanmış site içerisinde yazlık dairelerimiz bulunmaktadır.

Bazı müşterilerimiz havuzlu bazı müşterilerimiz ise havuzsuz site içerisinde bir daire arayışına geçiyorlar. Bizde bu nedenle genellikle havuzlu olsa bile havuzsuz site içerisinde dairelerde yapmış durumdayız. Tek bina halinde veya birkaç binanın bir arada bulunduğu, ama içerisinde havuz olmayan dairelerimizde belirttiğimiz gibi bulunmaktadır.

Aynı zamanda, sadece havuzlu site içerisinde daire almak isteyen, müşterilerimizde çoğunluktadır. Bu nedenle bizde bir çok sitemizi havuzlu olarak inşaa etmiş durumdayız. Baştada belirttiğimiz gibi, Karasu’ nun tüm bölgelerinde ve her zevke uygun dairelerimiz bulunmaktadır.

Yazlık kesim olarak bilinen ve Liman mevkiinden Akkum bölgesine kadar devam eden sahil şeridi dahil olmak üzere bu kısımda tüm bölgelerimizde yazlık daireler, aynı zamanda Aziziye, Samanyolu gibi çarşı içerisinde bulunan bölgelerimizde de yine her zevke ve keseye uygun kışlık dairelerimiz mevcuttur.

Karasu Sitede Satılık Daire

Tabii ki tüm bunların yanında, yeni imara açılmış bölgelerde ve yatırım değeri yüksek olan diğer bölgelerdede Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak, yapılarımızı yükseltmeye devam ediyoruz. Bunlardan biri olan Yenimahalle bölgemizde, 5 adet projemiz bulunmaktadır.

Bu projelerimizde yine Yenimahalle’ nin tüm bölgelerine dağılmış bir şekilde ve aradığınız her lokasyonda kesenize ve ödeme koşullarınıza en uygun şekilde alıcılarını beklemektedir. Yenimahalle Konakları 4 projeden oluşmaktadır.

Yenimahalle 1 ve 2 projemiz Acarlar longozu yolu üzerinde bulunmakta ve Yenimahalle girişinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Yenimahalle 3 projemizde Sakarya nehrine 3-4 dakikalık yürüme mesafesinde ve mahalle içi olarak bilinen bölgededir.

Bununla beraber, L bina olarak bilinen Yenimahalle 4 projemizde yine Sakarya nehrine yürüme mesafesinde ve deniz manzaralı olarak müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Sadece bu projemizde havuz bulunmamakla beraber, diğer tüm projelerimizde havuza girme imkanı bulunmaktadır.

Aynı zamanda Sadef sitesi olarak yapılmış olan Hakan sitemizdede şu anda satılık dairelerimiz bulunmaktadır. Projelerimizin tümü 2 yıl işcilik ve malzeme garantili olarak müşterilerimize sunulmakla beraber, %25 peşinat verildiği takdirde hemen tapu sahibi olabilirsiniz.

Karasu ve Ekşioğlu inşaat’ ın Karasu’ daki tüm projeleri hakkında bilgi almak için ve ücretsiz düzenlediğimiz hafta sonu turlarımıza katılmak için, 0543 950 97 87 numaralı telefonumuzu günün 24 saati dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti ve hayalinizdeki yaşam alanlarını yapmanın gayreti ile çalışıyoruz.Bizler bu güne kadar 17.000 den fazla konutu müşterilerimize teslim etmenin haklı gururunu yaşarken, bundan sonrada teslim edeceğimiz, ve Ekşioğlu adına yakışır projeler ile karşınıza çıkacağımızın güvencesini sizlere veriyoruz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat