Karasu Satılık Villa ve Yazlıklar


Karasu Satılık Villa ve Yazlıklar
Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Karasu Satılık Villa ve Evler özelinde Karasu özellikle 2014 Yılından sonra önemli ölçüde yatırım almış ve popüler olmuş bir ilçemizdir. Bununla beraber bu popülerliğin getirmiş olduğu göç ve yatırım dalgası hala daha sürmektedir.

Özellikle Türk yazlıkçıların veya yazlık almak isteyen yatırımcıların yada sadece yatırım amacı ile bir daire veya konut almak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri Karasu’ dur. Gerek İstanbula gerekse Anlara gibi önemli şehirlerimize yakın olması nedeni ile, Karasu öncelikler arasında yerini almıştır.

Elbette sadece yakınlık değil bu tercih nedenleri, aynı zamanda aldığınız bir gayrimenkülün hızla değer kazandığını izlemek ve satarkende karlı bir şekilde satmak hem yatırımcıya hemde bölge değerinin yükselmesini bekleyen bölge halkına heyecan vermektedir.

Karasu Satılık Villa

Özellikle arsa fiyatlarının önemli ölçüde arttığı Karasu ilçemizde, daire ve yazlık fiyatları ve Villa fiyatları oldukça makul seviyelerde gitmektedir. Arsa fırsatını kaçıran yatırımcılar için belirttiğimiz gibi daire yazlık veya villa yatırımları fırsat olarak devam etmektedir.

Kandıra ve Kefken gibi bölgelerimizden başlayarak Kocaali bölgemize kadar devam eden 28 kilometreden fazla sahil şeridimiz ve kumsalımız ile sizde bu gün Karasu bölgemizde bir villa veya yazlık daire sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece 0543 950 97 87 numaralı telefonumuzdan randevu almaktır.

Eğer dilerseniz hafta sonu düzenlediğimiz ücretsiz turlarımızdan faydalanarak dairelerimizi ve tüm evlerimizi yerinde görebilir ve dilediğiniz birine hemen sahip olabilirsiniz.

Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti ve hayalinizdeki yaşam alanlarını yapmanın gayreti ile çalışıyoruz.Bizler bu güne kadar 17.000 den fazla konutu müşterilerimize teslim etmenin haklı gururunu yaşarken, bundan sonrada teslim edeceğimiz, ve Ekşioğlu adına yakışır projeler ile karşınıza çıkacağımızın güvencesini sizlere veriyoruz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat