Karasu Limanda Satılık Yazlık


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak, Karasu bölgemizin gelişmekte olan ve yatırım değeri yüksek bölgelerinden biri olan liman mevkiinde satılık yazlık dairelerimiz bulunmaktadır. Karasu Liman Satılık Yazlık ve diğer bölgelerimizdeki satılık yazlıklarımızı sitemizden görebilirsiniz.

Karasu liman bölgesi hızlı bir şekilde gelişmekte olan ve yatırım değeri en yüksek olan bölgelerimizden biridir. Özellikle adındanda belli olduğu gibi, liman bölgesidir. Karasu limanı Karadeniz’ in en büyük 2 ticari limanı olma özelliğine sahiptir.

Bu nedenle hızla büyümekte ve gelişmektedir. Karasu limanı sadece yük gemileri ile değil, yapılan yeni yatırımlarla deniz otobüsü seferleri ilede adından söz ettirecek. İstanbul’ dan şu anda ortalama kendi aracıyla bir kişi 2 saat gibi bir sürede Karasu’ ya ulaşmaktadır.

Karasu Liman Satılık Yazlık

Özellikle 3. köprü bağlantı yolu ile, bu zaman aralığı 90 dakikaya yani 1.5 saate düşmesi hedefleniyor. Halbuki deniz otobüslerinin işleme girmesi ve çalışması ile birlikte, Yenikapı feribort iskelesinden feribota binen bir kişi, ortalama 45 dakika içerisinde Karasu’ ya ulaşacaktır.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman Karasu liman mevkiinde bir yazlık daire alıp, bu bölgeye yatırım yapmak oldukça mantıklıdır. Hem ticari liman , hem deniz otobüsü iskelesi hemde 3. köprü bağlantı yolunun bir arada bulunduğu bir bölgenin nasıl değerleneceğini bir düşünün.

Karasu, yatırım değeri olarak zaten günden güne ilgi gören bir bölgemiz iken, bu şekildeki devlet yatırımları ile birlikte değerine değer katacaktır. Sadece liman mevkii değil, aynı zamanda diğer bölgelerdeki projelermiz içinde bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda ücretsiz hafta sonu turlarımıza katılmak için, 0543 950 97 87 numaralı destek hattımızdan 24 saat bizi arayabilir ve hafta sonu turlarımıza kayıt yaptırabilirsiniz. Bu sayede dairelerimizi yerinde bire bir görerek dilediğiniz daireyi satın almış olursunuz.

 

Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti ve hayalinizdeki yaşam alanlarını yapmanın gayreti ile çalışıyoruz.Bizler bu güne kadar 17.000 den fazla konutu müşterilerimize teslim etmenin haklı gururunu yaşarken, bundan sonrada teslim edeceğimiz, ve Ekşioğlu adına yakışır projeler ile karşınıza çıkacağımızın güvencesini sizlere veriyoruz.

Hafta sonu turlarımıza katılmak ve kayıt yaptırmak için mutlaka bizi arayın ve hem güzel bir Karasu havası alın, hemde yeni evinizin yerini ve yeni yaşam alanınızı görmenin keyfini çıkarın.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat