Karasu Kocaali 1+1 Havuzlu Satılık Yazlık Daire


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Karasu Kocaali 1+1 Havuzlu Satılık Daire arıyorsanız, Ekşioğlu İnşaat’ın son projesi olan North Star projesi ile karşınızdayız. Yıllardır kaliteli ve güvenilir yaşam alanları yapan Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimizin karşısına çok güzel bir proje ile daha çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

North Satar projesi şu anda 2 etaptan oluşuyor, birinci etabı olan North star 1 prohemiz 4 blok halinde yükselirken içerisinde güzel bir havuz, sosyal yaşam alanları 7/24 güvenlik ile hizmetinize giriyor.

North star 1 projemiz, genel mimari olarak Ekşioğlu Melis Evleri projemize oldukça benzer bir yapıda olup, bahçe katı dublex seçeneği veya üst kat 1+1 seçeneği ile müşterilerimizin beğenisine sunuldu. Alt katlarında bahçe kullanım avantajı olan projemizin sadece üst katlarında 1+1 daire olarak projesi yapıldı.

KARASU SATILIK 1+1 YAZLIK

Karasu genelinde bir çok yazlık daire seçeneğinin yanı sıra, bu projemiz Kocaali ilçemizin en güzel lokasyonlarından birinde, Kocaali mahallesinde yükselmeye devam ediyor.  Yapımına 2020 yılının şubat ayında başlanan 1. Etap teslimlerine başlanmışken, 2. Etabın satışına başladık.

North star projemizin 2. Etabı ise, tamamı 1+1 dairelerden oluşmaktadır. Toplam olarak 6 blok ve 9 girişten oluşan North star 2 projemiz toraktan satışı başlamış ve lansmana özel fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Bu projemiz içerisinde yine havuz, yürüyüş yolları, sosyal alanlar ve 7/24 güvenlik bulunmaktadır. Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak ve hafta sonu düzenlediğimiz turlarımız ile projelerimizi yerinde görmek için acele edin, ve hemen bizi arayın


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat