Karasu Ekşioğlu İnşaat’ ta 60 Ay Elden Senetle Ev


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel
Karadeniz’ in göz bebeği Karasu’da bir yazlık daire olmak herkesin hayalidir. Biz Ekşioğlu İnşaat olarak bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için çabalıyoruz ve elimizdeki tüm gücümüz ile Karasu sevdalısı halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi ülkemiz zor günlerden geçiyor, gerek döviz artışı gerekse banka faizlerinin yüksek oluşu sebebi ile halkımız alternatif konut alma yöntemlerini gözlüyor.Bu noktada bizlerde kendi imkanlarımız ile, halkımızın karasuda satılık yazlık arayışına hatta sadece bir yazlık yaz ve kış boyunca her zaman kullanabileceği evlerini almalarına olanak sağlamak için, Ekşioğlu İnşaat firma bünyesinde 48 ve 60 ay elden senetle satışlarımızı sağlamaya başladık.Tamamen vade farksız, yani 0 faiz ile satın alabileceğiniz dairelerimizde, yılın 12 ayı kalabileceğiniz, yatırım değeri yüksek, gerek doğal güzelliği gerekse İstanbul’ a olan yakınlığı ile istediğiniz zaman gelebileceğiniz ve gerek hafta sonları gerekse resmi tatil ve bayramlarınızı geçirebileceğiniz bir lokasyon da hemen daire sahibi olabilirsiniz.

Karasuda Satılık Yazlık

Biz abartmıyoruz, gerçekten kira öder gibi bir taksit imkanı ile, aylık 2000-2500-3000 tl gibi bütçeler ile dar gelirli vatandaşlarımızda bu imkanımızdan faydalanabilir. Ayrıca emekli vatandaşlarımız, memurlar ve gazi ve şehit yakınlarımız, kısıtlı bütçelerle İstanbul’da kirada bile otursalar Karasu’ daki daireleriniz kolaylıkla alabilirler.Karasuda satılık daire almak hiç bu kadar kolay olmamıştı, özellikle Ekşioğlu inşaat’ ın kaliteli yapıları ve her konumda bulunan dairelerinden , istediğiniz konumdaki dilediğiniz bir daireyi almak gerçekten hiç bu kadar kolay ve erişilebilir olmamıştı. Yılbaşına kadar sürecek olan bu kampanyadan mutlaka faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.Acarlar longozu , maden deresi, 28 kilometre olarak Avrupa’ nın en uzun kumsallarından biri, mavi bayraklı ve temiz denizi, İstanbul’ dan gelen 3. köprü bağlantı yolları ve 3. hava limanı yolları ile, aynı zamanda Yni Mahalle’ de kurulan  BMC Türk silah fabrikası ile istihdam sağlayacak olan, sakarya nehri, ve sakarya nehri kıyılarındaki mesire alanları ile bir saklı cennet olan Karasu’ da sizde mutlaka bir daire sahibi olun.İstanbul’ un arka bahçesi diye bilinen ve yaklaşık 1.5-2 saat gibi bir zamanda gelebileceğiniz Karasu’ ya sizleride bekliyoruz.Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti ve hayalinizdeki yaşam alanlarını yapmanın gayreti ile çalışıyoruz.Bizler bu güne kadar 17.000 den fazla konutu müşterilerimize teslim etmenin haklı gururunu yaşarken, bundan sonrada teslim edeceğimiz, ve Ekşioğlu adına yakışır projeler ile karşınıza çıkacağımızın güvencesini sizlere veriyoruz.Hafta sonu turlarımıza katılmak ve kayıt yaptırmak için mutlaka bizi arayın ve hem güzel bir Karasu havası alın, hemde yeni evinizin yerini ve yeni yaşam alanınızı görmenin keyfini çıkarın. Hem Yenimahalle, Hem Kocaali veya diğer bölgeleri tanıyın, görün değerlendirin ve yazlık dairenizi hemen alın.Eski müşterilerimizin yorumlarını dinleyin, yeni komşularınızla tanışın, dolu dolu bir yaşama sizde bir adım atın. Ekşioğlu İnşaat olarak bir müşteriden ziyade, ömür boyu süren bir dostluk kazanmış olalım.

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat