Karasu Ekşioğlu İnşaat Numarası


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Karasu ekşioğlu inşaat olarak 40 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Binlerce aileyi ev sahibi yapmış olmanın verdiği mutluluk ile artık daha güçlü bir altyapı ve profesyonel kadro yapımızla yolumuza daha emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Uygun ödeme koşullarımız içerisinde elden senet ve firma bünyesinde vadelendirme seçeneklerimizin mevcut olması, ayrıca araç ev veya arsa takas sistemimizin bulunması nedeni ile daha makul şartlarda bizden daire sahibi olabilir veya banka kredisi ile de evinizi bu gün görüp yarın taşınabilirsiniz.

Karasu ekşioğlu inşaat olarak konut projelerimizde karadeniz bölgesinin iklim yapısına uygun olan en kaliteli malzemeleri kullanarak aldığınız konutu ömür boyu en sağlam ve sağlıklı şekilde kullanmanızı ve çocuklarınıza bir miras olarak bırakabilmenizi istiyoruz. Bu güvencelerimiz içerisinde en önemli avantajlarımızdan biride, ömür boyu takas imkanımızı sağlayarak, daha sonra yapacağımız konut projelerindede hem öncelik hemde yaşağıdığınız evi vererek yeni projemizdeki evle takas yapabilme imkanını sağlamaktayız.

Karasu Ekşioğlu İnşaat

Site içerisinde bulunan yazlık dairelerimizi, havuzlu ve havuzsuz olarak değerlendirebilir, bu seçeneklerden istediğiniz projemizden daire ve yazlık sahibi olabilirsiniz. Havuzlarımızda deniz suyu kullandığımızı bilmenizi isteriz, bunun en önemli nedenlerinden biri, karadenizin hırçın olduğu günlerde sizleri yine deniz suyuyla buluşturmak olduğu gibi, aynı zamanda PH ve CLOR oranı açısından deniz suyunun şebeke suyuna göre daha avantajlı olmasıdır.

Özellikle çocukların cildi açısından bu denge oldukça önemli bir husustur. Sitelerimizde bulunan havuzlarımızın tümünde çocuklara yönelik çocuk havuzu bulunmakla beraber, bazı projelerimizde Aqua parklarda bulunmaktadır.Bu aqua parklarda çocuklarınız gönüllerince eğlenirken sizlerde cafe ve restoranlarımızda kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Çocuk oyun alanları sadece aqua parklardan oluşmamaktadır, elbette salıncak ve kaydırak gibi daha fazla seçenekler site içerisinde ve karasu şehir merkezimizde bulunmaktadır. Acarlar longozu gibi doğa harikası bir yapının olduğu ilçemizde ayrıca Maden deresi gibi yine başka bir güzellikte bulunmaktadır.

Doğanın tüm renklerini ve tüm güzelliklerini bulabileceğiniz Karasu ilçemiz aynı zamanda her yere nasip olmayan mavi bayraklı kumsalı ilede farkını fark ettirmeye devam ediyor. Karasuda satılık yazlık ve daire sahibi olmak istiyorsanız, lütfen bizi arayın ve hem güncel daire fiyatlarını öğrenin hemde Ekşioğlu inşaat kalitesiyle tanışmış olun.

Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti ve hayalinizdeki yaşam alanlarını yapmanın gayreti ile çalışıyoruz.Bizler bu güne kadar 17.000 den fazla konutu müşterilerimize teslim etmenin haklı gururunu yaşarken, bundan sonrada teslim edeceğimiz, ve Ekşioğlu adına yakışır projeler ile karşınıza çıkacağımızın güvencesini sizlere veriyoruz.

Hafta sonu turlarımıza katılmak ve kayıt yaptırmak için mutlaka bizi arayın ve hem güzel bir Karasu havası alın, hemde yeni evinizin yerini ve yeni yaşam alanınızı görmenin keyfini çıkarın. Hem Yenimahalle, Hem Kocaali veya diğer bölgeleri tanıyın, görün değerlendirin ve yazlık dairenizi hemen alın.

Eski müşterilerimizin yorumlarını dinleyin, yeni komşularınızla tanışın, dolu dolu bir yaşama sizde bir adım atın. Ekşioğlu İnşaat olarak bir müşteriden ziyade, ömür boyu süren bir dostluk kazanmış olalım.Ve sizlere ailemize hoş geldiniz diyerek, bu geniş ailemizi dahada güçlendirelim.

İstanbul’ un arka bahçesinde sizinde bir eviniz, kafanızı dinleyeceğiniz bir yuvanız olsun, dilerseniz yazın dilersenizde yaz ve kış oturacağınız, güzel bir eve sahip olun. Aslında sadece  bir ev veya yazlık olarak değil, bir yatırım olarakta Karasu’ nun avantajlarından faydalanmış olacaksınız. Hadi acele edin ve bu muhteşem yatırım fırsatını kaçırmayın.


Etiketler : , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat