Karasu Ekşioğlu City Satılık Daire Fiyatları


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

40 yılı aşkın süredir karasu’da 15 binden fazla daire teslim eden Ekşioğlu inşaat olarak yine birbirinden güzel projeler ile karşınızdayız. Sakarya nehri’nin denize döküldüğü yer olan Yenimahalle balıkçılar köyü mevkiinden başlayıp, Akkum mevki ne kadar devam eden onlarca sitede yüzlerce daire seçeneğimiz ile siz değerli müşterilerimizin güzel bir yuva sahibi olmasına katkıda bulunuyoruz.

Elbette ki bu sitelerden en çok bilinen Ekşioğlu City projemizde son kalan dairelerimiz sizleri bekliyor, toplam 2 kat olarak inşa edilmiş olan Ekşioğlu City projemizde %30 peşin kalan ise nakit kredi olarak 1+1, 2+1, 2+1 dubleks 3 +1 ve 4 +1 daire seçeneklerimizle karşınızda çıkmıştık. Bu sitemizde şu anda 1+1 dairemiz hiç kalmamış, sadece 2 +1, 2 +1 dubleks 3 +1 dubleks ve 4 +1 dubleks seçeneklerimiz satıştadır.

Geniş sosyal imkanları olan içerisinde 1 dönüm havuz bulunan botanik bahçeler yürüyüş yolları mesire alanları 7/24 güvenlik kafeterya ve restoranlar spor salonları bulunan Ekşioğlu sitede 2020 yılında açılan Burger king, Şok market, ve Tavuk dünyası restoranları ile değerine değer katmıştır.

Denize sıfır olarak inşa edilmiş olan Ekşioğlu City projenizi deki daireleri hemen görmek, ve geniş bilgi almak için vakit kaybetmeden bizleri arayın.konum olarak Karasu’nun en değerli yerlerinden biri olan Aşağı Aziziye Mahallesi’nde denize sıfır ve çok merkezi bir konumda bulunan Ekşioğlu City projemizde 3 +1 ve 4 +1 dubleks daire seçeneklerimizi 24 aya varan vadelerle alma imkanınız bulunmaktadır.

Özellikle üçüncü köprüden sonra oldukça popüler olan Kuzey Anadolu otoyolu ile, bu otoyolun Karasu’dan geçme projesi kapsamında yatırımın daha fazla karasu’ya yapılması halkımız tarafından tercih edilmiştir. Tamamlanması 2021 yılında öngörülen Kuzey Anadolu otoyolundan sonra Karasu, Kocaali bölgesinde konut fiyatlarının patlama yapılacağı öngörülmektedir


Etiketler : , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat