Karasu Akkumda Satılık Yazlık


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Akkum Karasu ilçemizin nadide güzellikteki bölgelerinden biridir. Karasu Akkum Satılık Yazlık ilanları ve diğer bölgelerimizdeki Karasu Satılık Yazlık ilanlarımızı sitemizden görebilirsiniz ve dilediğiniz ilan için, ekşioğlu inşaat destek hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Akkum bölgemiz Karasu ile Kocaali ilçelerimizin bağlantı noktasında kalan bir bölgemizdir. Karasu’ dan kocaali yönüne giderken Akkum mevkiinden geçersiniz ve hem şehir hemde köy hayatının nasıl iç içe oluştuğunu net bir şekilde görebilirsiniz.

İlginç bir şekilde inekleri, tavukları görebileceğiniz bir bölgede, Aqua Park keyfini bile çıkarabilirsiniz. Bu bölgemizde Ekşioğlu Göl Evleri projemiz mevcuttur ve bu projemiz içerisinde son birkaç dairemiz satışa açık durumdadır.

Karasu Akkum Satılık Yazlık

2+1 ve 1+1 olarak satışa açık olan dairelerimizin güncel fiyatlarını öğrenmek ve tüm dairelerimiz ve projelerimiz hakkında bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyin. Yatırım değeri yüksek ve bakir bir alan olan Akkum bölgemizde yeni projeler hayata geçireceğiz.

Bununla birlikte Akkum mevkiinde birde Aqua parkımız bulunmaktadır, Ekşioğlu Aqua Park Marmara bölgemizin en büyük su parkı olarak kayıtlara geçmiştir ve içerisinde 15 kaydırak, çocuk havuzları etkinlik alanları mevcuttur.

Parkımız içerisinde bir snack bar ve cafemiz mevcuttur, Göl Evleri ve Aqua park birbirine yürüme mesafesindedir. Akkum bölgemiz küçükboğaz olarakta geçmekte olup, aynı bölgede yer almaktadır. Karasu Ekşioğlu İnşaat olarak siz değerli halkımıza en güzel projeleri en uygun ödeme koşulları ile yapmaya devam ediyoruz.

Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti ve hayalinizdeki yaşam alanlarını yapmanın gayreti ile çalışıyoruz.Bizler bu güne kadar 17.000 den fazla konutu müşterilerimize teslim etmenin haklı gururunu yaşarken, bundan sonrada teslim edeceğimiz, ve Ekşioğlu adına yakışır projeler ile karşınıza çıkacağımızın güvencesini sizlere veriyoruz.

Hafta sonu turlarımıza katılmak ve kayıt yaptırmak için mutlaka bizi arayın ve hem güzel bir Karasu havası alın, hemde yeni evinizin yerini ve yeni yaşam alanınızı görmenin keyfini çıkarın.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat