Ekşioğlu Kocaali Melis Evleri 4 Satışa Açıldı


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Ekşioğlu İnşaat’ tan bir proje daha, Kocaali Melis Evleri 1 ve 2. etaba gösterdiğiniz yoğun ilgiden sonra şimdide Melis Evleri 3 ve Melis Evleri 4 projeleri ile karşınızdayız. Türkiye’ nin en büyük konut projelerine imza atan Ekşioğlu inşaat, Sakarya Kocaali bölgesinde yükselen konutlarına bir yenisini daha ekliyor.

MELİS EVLERİ 4 SATILIK 1+1 DAİRELER

Bu güne kadar 17000 den fazla konutu müşterilerine teslim eden Ekşioğlu İnşaat olarak, siz değerli halkımızın güvenini ve sevgisini kazandık. Bizlerde bu ilgi ve alakanıza kayıtsız kalmıyoruz ve sizin isteklerinize göre yeni ve kaliteli projeler üretmeye devam ediyoruz.

En güzel yaşam alanlarını halkımıza sunmayı ilke edinmiş bir firma olarak, sizlerin düşünceleri ve yorumları bizler için son derece önemlidir. Son zamanlarda oldukça fazla sayıda 1+1 yazlık daire talebi ile karşılaştık. Bizlerde bundan sonraki projemizde sizlerin isteğine uygun olarak 1+1 dairelerimizin satışına başladık.

KOCAALİ MELİS EVLERİ SATILIK YAZLIK

Kocaali bölgemizde yükselen Melis Evleri projemiz 2019 yılında satışa sunuldu ve çok büyük bir ilgi ile karşılandı. Bu ilginiz ile çok kısa bir sürede Melis 1 ve Melis 2 projelerimiz hızla satıldı ve tükendi. Tamamı dublex olarak inşaa edilen bu projelerin satışı sırasında siz değerli müşterilerimizin görüşlerinizi de aldık.

Bir çok müşterimiz aynı şekilde 1+1 yazlık daire istediklerini belirtti, bizlerde 2020 yılında Melis 3 ve Melis 4 Sitelerimizin satışını 1+1 ve yine 2+1 dublex olarak başlattık. Melis 3 sitemizde yine yoğun ilginizle karşılaştık ve tamamı satıldı.

EKŞİOĞLU KOCAALİ MELİS EVLERİ 4 SATILIK 1+1

Tamamı 1+1 dairelerden oluşan Kocaali Melis Evleri 4 projemizin satışı 2020 yılının Mart ayında başladı, lansman fiyatı olarak 135.000 TL den başlayan fiyatlarımızla çok yüksek bir müşteri potansiyeli ile karşı karşıya kaldık. Bu nedenle sizlere çok teşekkür ederiz.

Melis Evleri 4 projemizde sizde 1+1 bir daire almak ve tatilinizi kendi evinizin rahatlığında geçirmek ve sitemiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız mutlaka bizi arayın ve , projemizin alanını yerinde görün.


Etiketler : , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat