Ekşioğlu İnşaat Merkez Telefon Numarası


Ekşioğlu İnşaat Merkez Telefon Numarası 1
Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Ekşioğlu inşaat olarak, gerek Karasu gerek Sakarya gerek Kocaali başta olmak üzere ülkemizin birçok yerinde birbirinden güzel ve müşteri odaklı projeler yapmaya devam ediyoruz. Ekşioğlu İnşaat Merkez Telefon Numarası haricinde, Marmara Bölgesi’nin en büyük su parkı hakkında da bazı bilgiler vermeye gayret göstereceğiz.

Karasu Ekşioğlu Aquapark, Karasu’nun Aziziye Mahallesi’nde bulunmaktadır. Akkum mevki olarak da bilinen aşağı Aziziye de 20000 metrekare açık alana sahip olan içerisinde kafeterya, restoran, eğlence alanları, kaydıraklar, Su oyun alanları, çocuk havuzları, gibi aktiviteler bulunan ve yaz aylarında haftanın her günü sabah 9:00 ila akşam 19:00 arasında hizmet veren Karasu’nun en büyük eğlence merkezidir.

EKŞİOĞLU İNŞAAT TELEFON NUMARASI

Ekşioğlu İnşaat telefon numarası 0543 950 97 87 ayrıca, aqua parkımızın telefon numarası ise, 0264 373 73 02 dir, tesisimizde 0-3 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak faydalanabileceği gibi, 4-6 yaş arası çocuklar indirimli, 7 yaş ve üzeri kişilerde normal standart giriş ücretini ödeyerek aqua parkımızdan faydalanabilirler.

Özellikle kumu ve eşsiz plajıyla rağbet gören Karasu bölgemizde, aynı zamanda havuz keyfini doyasıya yaşamak isteyen müşterilerimize de bu imkanı Ekşioğlu inşaat olarak sunuyoruz. Yaz sezonu boyunca binlerce kişiye hizmet veren aqua parkımızda, birbirinden güzel aktiviteler sayesinde çok keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yaz sezonu boyunca, Karasu Ekşioğlu aqua Park hizmetlerinden faydalanabilmek için dilerseniz telefonumuzdan bilgi alabilir, dilerseniz de hemen Karasu Ekşioğlu Aqua City ye giderek kapıdan giriş biletinizi alabilirsiniz.

Eğlence alanları, kaydırakları, su oyuncakları, haricinde dilerseniz restoran ve kafe bölümünde sıcak soğuk içecekler ve aperatif atıştırmalıklarlada, hiç dışarı çıkmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Restoran bölümümüzde tost, hamburger gibi aperatif yiyecekleri bulabilirsiniz.

Su kaydırakları, su tünelleri, dönme dolaplar, kaplumbağalar ışıklı stantlar, su mantarları gibi birçok eğlence aracı Ekşioğlu aqua parkta sizleri bekliyor. İsterseniz çocuğunuz çocuk havuzunda eğlenirken, sizle kafeterya bölümünde hem çocuğunuzu gözetler hem de güzel bir kahve keyfi yaşayabilirsiniz.

Eğer hala Ekşioğlu aqua parkı görmediyseniz mutlaka bu eşsiz eğlence dünyasına katılın, Karasu Ekşioğlu Aquapark telefon numarası 0264 373 73 02 den detaylı bilgi de alabilirsiniz. İlginize şimdiden teşekkürler


Etiketler : , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat