Ekşioğlu İnşaat Kocaali Melis Evlerinde Yaşam Başladı


Ekşioğlu İnşaat Kocaali Melis Evlerinde Yaşam Başladı
Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Ekşioğlu inşaat olarak Karasu, Kocaali bölgemizde yapımına 2019 yılında başladığımız Melis Evleri projemizin teslimatlarını yapmış durumdayız. Topraktan diye bilinen, proje aşamasında 1 sene önce dairelerini satın alan müşterilerimiz bu sene evlerinin ve havuzlarının keyfini çıkarıyor.

İlk olarak 2 etap halinde düşünülen melis evleri, 1. Kısımda 3 blok ve 2. Kısımda ise 5 blok halinde 1 yıl içerisinde tamamlandı. Toplam 6500 metrekare alan üzerine kurulmuş olan Melis Evleri projemizin inşaasına 2019 yılının mart ayında başlandı.

Daha proje aşamasında iken 360 yazlık daire projemizin 100 e yakın dairesi ilk kazma vurulmadan satıldı, proje şekillenmeye başlayıp, kaba inşaası bitene kadar yarıdan fazlası satıldı ve artık proje tamamlandığında 50-60 daireden oluşan bir satılık daire portföyü kaldı.

Halkımızın yoğun ilgisi ile, melis evleri projemizde artık bitmiş dairelerimizin yanında yeni etaplar içinde projeden dairelerin satışına başlandı. Dilerseniz tamamlanmış, dilerseniz projeden olarak 1+1 veya 2+1 olmak üzere bahçe ve çatı dublex dairenizi şimdiden alabilirsiniz.

Tüm detaylar için Ekşioğlu İnşaat Destek Hattımızı 0543 950 97 87 numaralı telefondan aramayı unutmayın.


Etiketler : , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat