Adapazarı Sakarya Karasuda Satılık Yazlıklar


Adapazarı Sakarya Karasuda Satılık Yazlıklar
Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Adapazarı, Sakarya Karasuda Satılık Evler, Adapazarı, yani Sakarya, hem İstanbul, Ankara, Kocaeli ve Bursa gibi şehirlerimize yakınlığı ile, hemde her nereye giderseniz gidin, özellikle İstanbul ve Kocaeli gibi illerimizden Anadolu’ ya geçiş kapısı olması nedeni ile, çok önemli bir ilimiz.

Gerek tarihimizdeki başarılar olsun, gerekse hem mavinin hemde yeşilin her tonunu barındırmasıyla olsun, gerekse doğal güzellikleri ile olsun, bu ilimizin en güzel ilçelerinden biridir Karasu. Hala daha Sakarya Meydan Muharebesi’ nin izlerini görmek, hatta her adım başı görmek mümkündür Karasu’ da.

Adapazarı ( Sakarya ) Karasu’ da Satılık Evler

Burası, Mustafa Kemal’ in kalesi, burası İpsiz Recep’ in ocağı, burası insanı mert ve mütevazi, toprağı verimli, havası nazik, denizi masmavi olan bir yerdir. Sakarya ilimizin Karadeniz ile en güzel buluştuğu yerdir Karasu.

Denizine girerken ayağınızın bastığı kumu bile şifadır aslında, ama bunu çoğu insan bilmez. Mavi bayraklı plajları ile, yaylaları ile, longozu ile ve Maden deresi ile adeta cennetten bir köşedir her yanı. Hem gelen misafirini dinlendiren, hemde kalan yerlisine bereketli toprakları ile ekin veren bir yerdir burası.

Yeni Mahallesi ile, 32 Evleri ile, Çarşısı pazarı, Yalı Mahallesi ile, Aziziye veya Samanyolu ile, her yanı yaşanabilir, her tarafı ayrı güzeldir. Aslında kendi memleketinizi düşünün ve o şirin kasabanızı düşünün, işte orası tamda burası. Herkesin kendisini memleketinde gibi, kendi ocağında gibi hissedeceği bir yerdir burası.

Havasını soluyan, nefes darlığından kurtulur, kumuna basan romatizmasından, bir bardak çay içenin iştahı kabarır, vazgeçlimez olur Karasu. Haydi arayın gelin, bir bardak çay içelim…0543 950 97 87

Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti ve hayalinizdeki yaşam alanlarını yapmanın gayreti ile çalışıyoruz.Bizler bu güne kadar 17.000 den fazla konutu müşterilerimize teslim etmenin haklı gururunu yaşarken, bundan sonrada teslim edeceğimiz, ve Ekşioğlu adına yakışır projeler ile karşınıza çıkacağımızın güvencesini sizlere veriyoruz.


Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat