0,64 Kredi İle Daire Satan Firmalar


Yayın tarihi : Kategoriler : Genel

Ülkemiz ve Dünya üzerinde uzun zamandır devam eden bir pandemi dönemi var, bu pandemi döneminde gerek ekonomik olarak gerekse psikolojik olarak tüm insanlık oldukça sarsıldı. 0,64 Kredi İle EV Satan Firmalar ise başta Ekşioğlu İnşaat olmak üzere , hem insanların kendi evinde tatil yapıp psikolojik olarak toparlanmaları, hem de ekonomik olarak ev sahibi olmak isteyen insanlara yardımcı olmak üzere önemli bir misyon üstlenmişlerdir.

Devlet bankaları olan, Halkbank, Ziraat bankası ve Vakıfbank bir genelge ile konut kredisi faiz oranlarını düşürme kararı aldılar. Bu kararın çıkmasında merkez bankasının yeni para basması oldukça etkili oldu. Bu basılan yeni paranın yatırıma dönüşebilmesi için konut kredilerindeki faiz oranlarını 0,64 olarak belirlediler.

Peki bu kampanyadan kimler faydalanabilir ? 0,64 ile ev alma olarak ta adlandırılan bu kampanyadan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları faydalanabilir. Ekşioğlu İnşaat’ın Tekirdağ, İzmit, Düzce, Sakarya, Sapanca ve Karasu satılık daire projelerinden bir daire alarak bu indirimli faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Özellikle okulların erken kapanması ile birlikte, insanlar tatile çıkabilmek adına bir hayli aceleci davranıp uzun ve keyifli bir tatil yapmak istediler.  Otellerin oldukça pahalı olması ve pandemi nedeni ile topluluktan uzak durmaya çalışması sonucunda oteller çok fazla tercih edilmedi. Bu türizm durgunluğunda insanlar kendi evlerinde veya yazlıklarında dinlenmeye çekilmiş iken ortaya çıkan bu güzel kampanya ile, yazlık alımlarında bir patlama meydana geldi.

Kendi yazlık dairelerinde tatil yapmak ve bir mülk sahibi olmak isteyen insanlar, otellerden ziyade kendi evlerini alarak bir tatil yapma fikrinde sanki ortak karar vermiş gibi davranmaya başladılar. Gerek biz Ekşioğlu İnşaat olarak gerekse Türk İnşaat sektörü bu durum ile birlikte satışlarda bir patlama ile karşılaştı. 0,64 Faiz ile daire satışları oldukça fazla rağbet gördü.

0,64 Konut Kredisi Veren Bankalar Hangileri ?

Bu oranda kredi veren bankalar devlet bankaları olan Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank olarak görülmektedir. Elbette diğer bankalarda kredilerinde bir miktar esneme yapmaya çalışmaktadır. Bizler Ekşioğlu inşaat olarak bu konut kredisi başvurularınızda sizlere yol gösterebiliriz.

0,64 Konut Kredisinden Kimler Faydalanabilir ?

Bu orandaki kredi tutarından tüm müşterilerimiz faydalanabilir ve hemen tapusunu alabilir. Onay süreci dairenizi seçerek başlar, ilk önce almak istediğiniz daireyi seçer ve satış sözleşmenizi yaparsınız. Daha sonra krediniz onaylanır ve hemen teslim bitmiş dairenize yerleşebilirsiniz.

0,64 Faiz Oranı Topraktan Dairelerde Geçerlimi ?

Ne yazık ki topraktan diye tabir ettiğimiz projelendirilmiş dairelerimizde bu faiz oranlarından faydalanamıyorsunuz, fakat bu noktada gücümüzle müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Peşinatınızın ardından ödeyeceğiniz küçük taksitler ile daire teslimatına kadar ödemenizi yapabilir ve daire teslimatında dilerseniz o günkü oranlar ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Dul ve Yetime Konut Kredisi

0,64 Faiz oranı ile bir ev almak istiyorsunuz, dairenizi seçtiniz ve artık kredi için başvuruya hazırsınız. Emekli dul ve yetimi veya malul olarak hayatınızı devam ettiriyorsunuz, acaba bana kredi çıkarmı acaba küçük taksitlerle kredi ile ev alabilir miyim diye düşünüyorsanız bu fırsat ayağınıza gelmiş bir piyango gibi aslında. Mutlaka 0,64 faiz oranı ile evinizi almak için gayret gösterin.

Krediyle Ev Almak Caiz mi ? Krediyle Ev Almanın Dini Hükmü Nedir ?

Açık konuşmak gerekirse diyanet işleri başkanlığı geçtiğimiz günler yaptığı bir açıklama ile, devlet bankalarından alınan kredi ile ev almanın dinen herhangi bir sakıncası olmadığını ve bunu desteklediklerini belirten bir açıklama yaptı. Bu açıklama sonrasında zaten konut piyasasında bir patlama meydana geldi, konu ile ilgili fetva meclisi biz olmadığımız gibi, bu açıklamayı size en yakın ve yetkin bir din görevlisine danışabilirsiniz

0,64 Kredi İle Daire Nasıl Alınır ?

Düşük kredi oranları ile projelerimizden istediğiniz yerden bir ev sahibi olabilirsiniz. Aslında 0,64 kredi oranı en düşük limittir, bu oran kredi puanınıza ve risk gurubunda olup olmadığınıza göre aynı kalabilir veya yükselebilir, örnek vermek gerekirse, risk raporu iyi olan bir tüketici 0,64 ile kredi kullanabilir iken, risk raporu daha kritik olan bir tüketici 0,69 gibi oranlardan kredisini kullanabiliyor. Bu tamamen kredi puanınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

0,64 Kredi Hesaplama

Bir daire beğendiniz ve 0,64 kredi oranı ile dairenizi almak istiyorsunuz, ama aylık ne kadar ödeyeceğiniz ve toplam ödemeniz gereken rakamla ilgili bir fikriniz yok. Bu konuda sizlere yardımcı olmak isteriz. Örnek olarak 300 bin TL gibi bir fiyata bir daire sahibi olmak istiyorsunuz. %30 Peşinatınız var, ve geri kalan tutarı banka kredisi alacağınızı varsayalım.

300 Bin TL nin %30 ‘u 90 Bin TL yapar ve geriye kredi olarak kullanacağınız 210 Bin TL kalır, bu krediyi aylık 3430 TL olarak 60 ay vadeli bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer vadenizi uzatırsanız o zaman aylık taksit tutarınız daha da düşecektir.

Daha detaylı kredi hesaplaması yapabilmek için mutlaka bankanıza başvurmanızı öneririz. Bizler Ekşioğlu inşaat olarak halkımıza 80 Yıldır hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz, sizin güveninizle daha güzel işlere imza atacağımızı da biliyoruz. Bizi tercih eden ve bize güvenen tüm müşterilerimize bir kere daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ekşioğlu inşaat olarak siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti ve hayalinizdeki yaşam alanlarını yapmanın gayreti ile çalışıyoruz.Bizler bu güne kadar 17.000 den fazla konutu müşterilerimize teslim etmenin haklı gururunu yaşarken, bundan sonrada teslim edeceğimiz, ve Ekşioğlu adına yakışır projeler ile karşınıza çıkacağımızın güvencesini sizlere veriyoruz


Etiketler : , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım.

Call Now ButtonEKŞİOĞLU İNŞAAT'I ŞİMDİ ARAYIN
WhatsApp chat

Karasu Ekşioğlu İnşaat